Czytanie na dywanie

W oddziale przedszkolnym terminarz czytania bajek przez rodziców wypełnia się systematycznie. Od początku trwania akcji „Czytanie na dywanie” czytelnicze spotkania przedszkolaków z rodzicami cieszą się obustronną radością.

Niekiedy zdarza się też tak, że goście, którzy już raz nas odwiedzili, chętnie pojawiają się ponownie! Tak było i tym razem… W ubiegłym tygodniu zerówkowicze gościli aż dwie wspaniałe mamy: panią Wiolę – mamę Leona, która zabawą powitalną „Jak się masz?” wprawiła dzieci w dobry humor, a następnie zaprosiła je do wysłuchania książki pt: „Dookoła świata” oraz panią Darię – mamę Luki, która z kolei posługując się językiem angielskim przybliżyła przedszkolakom nieznany dotąd świat przygód Misia Paddingtona.
Dzieci z wielkim podziwem i zachwytem wsłuchiwały się treści książek. Te kilkanaście minut spędzonych przez rodziców na czytaniu bajek, to z pewnością wspaniałe wspomnienia, które na długo pozostaną w pamięci zasłuchanych dzieci. Dlatego raz jeszcze bardzo gorąco dziękujemy za zaangażowanie, wspólnie spędzony czas i z niecierpliwością czekamy na kolejne czytelnicze spotkania z rodzicami!