Konkurs "Ze Strażą Miejską bezpiecznie"

Uczennice klasy 5b Amelia Anders oraz Kamila Krakowiak wzięły udział w konkursie "ZE STRAŻĄ MIEJSKĄ BEZPIECZNIE". Po wyłonieniu z I etapu szkolnego dziewczęta mierzyły się w II etapie w teście wiedzy z ruchu drogowego oraz działalności straży miejskiej z około 50 drużynami z całej Warszawy.

Do III etapu przeszły szkoły, których uczniowie zdobyli najwięcej punktów spośród reperezentantów z danej dzielnicy. Dziewczęta pewnie awansowały do III etapu, tym samym stając się reprezentanami Pragi Północ. W III etapie uczennice zaprezentowały plakat, jazdę na rowerze w miasteczku ruchu drogowego oraz pierwszą pomoc. Wyniki zakończonego konkursu oraz gala rozdania nagród odbędzie się 19 kwietnia 2023 roku w PKiN. Serdecznie gratulujemy.