Eliminacje do Mistrzostw Mazowsza w mini siatkówce

Uczennice naszej szkoły zakończyły turnieje eliminacyjne Mistrzostw Mazowsza w mini siatkówce.

W kategorii dwójek obydwa zespoły zameldowały się w półfinałach, wśród 32 najlepszych drużyn z prawie 160, które wystartowały w tegorocznej edycji. Warto wspomnieć, że Esperanto I wygrało eliminacje w dywizji Międzyborowa i jako faworyt przystąpi do rozgrywek półfinałowych.

W kategorii trójek awans był o krok. Dziewczyny dzielnie walczyły na boisku o każdy punkt, robiąc progres z turnieju na turniej. Ostatecznie uplasowały się na 15 miejscu z 43 ekip w dywizji Międzyborowa.

Gratulujemy zawodniczkom kolejnych sukcesów, trzymamy kciuki za wspaniały występ w turnieju półfinałowym i cieszymy się, że dzięki współpracy szkoły z UKS Esperanto nasze uczennice mogą realizować swoje pasje.