Warzywniak

W pierwszych tygodniach wiosny przedszkolaki, wcielając się w rolę małych ogrodników, jednogłośnie postanowiły założyć przedszkolny ogródek.

Do akcji wkroczyły grabki, łopatki, konewki, które wprowadziły na plan głównych bohaterów – sadzonki truskawek i pomidorków koktajlowych. Dzieci codziennie, sumiennie i z dużym zaangażowaniem wykonywały powierzone im zadania – grabiły, kopały, pieliły rabaty, a także podlewały posadzone rośliny. A wszystko po to, by już niedługo móc korzystać z pysznych i zdrowych bogactw naszego ogrodu. Tak zadbane rośliny z pewnością odwdzięczą się obfitością owoców i warzyw. Już nie możemy się doczekać!!!
Nasi mali ogrodnicy nie zapomnieli też o zasadzonym wcześniej dębie, któremu stale dostarczają zapas świeżej wody.
W imieniu całej grupy przedszkolnej serdecznie dziękujemy pani Darii – mamie Helenki za okazaną pomoc i wsparcie w uprawie przedszkolnego ogródka.