Konkurs opowiadania ulubionych baśni - klasa IIa

21 stycznia w klasie IIa odbył się konkurs opowiadania ulubionych baśni z dzieciństwa.

Udział w konkursie był dobrowolny.Udział wzięło 12 uczniów.Zadaniem uczestników było opowiedzenie wybranej przez siebie ulubionej baśni  z dzieciństwa oraz przygotowanie rekwizytów .Usłyszeliśmy z ust naszych kolegów i koleżanek jeszcze raz,,Czerwonego Kapturka'', ,,Kopciuszka'', ,,Królewnę Śnieżkę i siedmiu krasnoludków'', ,,Królową Śniegu'', ,,Dzielny ołowiany żołnierzyk ''i inne.Wszyscy uczestnicy konkursu wzorowo przygotowali piękne i ciekawe opowiadanie baśni oraz własnoręcznie przygotowali rekwizyty do inscenizowania fragmentów baśni.Na wyróżnienie zasługuje Ania Biała i Ula Mikołajewska.Uczennice włożyły dużo pracy w samodzielne  przygotowanie rekwizytów.Pozostali uczniowie zachwycili cudownymi strojami ;Królowej Śniegu,Kopciuszka,Czerwonego Kapturka.Wszyscy byliśmy zachwyceni i z wielką przyjemnością przenieśliśmy się w świat baśni.