Szkoła Podstawowa nr 127

Szkoła Podstawowa nr 127

03-438 Warszawa

ul. Kowieńska 12/20

tel. 22 619 30 88

 • Statystyki

  • Odwiedziny: 522983
  • Do końca roku: 135 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!
 • Kalendarium

  Niedziela, 2019-08-18

  Imieniny: Bogusława, Bronisława

Pomysły klasy 3c

2 kwietnia klasa 3c, zainspirowana wynalazkami o których mówiliśmy na lekcjach, postanowiła sama rozwiązać swoje codzienne problemy, wymyślając rzeczy, które im w tym pomogą.

I tak w efekcie powstały: Odrabiacz Lekcji 2030, włączany za pomocą czytnika linii papilarnych (sprytne, bo nikt inny nie może z niego korzystać !). Przyrząd może wykonywać polecenia we wszystkich językach, trzeba tylko powiedzieć, co ma zrobić, a sam wszystko napisze za właściciela. Teleodrabiacz 9000. Włączany na czytnik dna oka. Skanuje numer ćwiczenia, rozpoznaje je i wykonuje. Można również rozmawiać przez niego, jak przez telefon. Kolejny wynalazek to Antytęsknobot. Joystick porusza kamery, które pokazują dom. Przez drzwi można przejść do czasoprzestrzeni. Zasilany na baterie pobierające emocje i sympatię i przetwarzane na paliwo, potrzebne do teleportacji.
Wodomiot - maszyna produkująca wodę dla całego świata. Zasilana na deszcz. No i Mamobot, który odmierza wodę, gotuje i przyrządza różne potrawy. Wymyślony specjalnie dla mamy.