DZIEŃ OTWARTY W SP 127

2 marca - w naszej szkole DZIEŃ OTWARTY pod hasłem: Współczesna Stulatka!

Po raz kolejny Nasza Szkoła otworzyła swoje drzwi dla przyszłych uczniów. Oprócz zapoznania się ze szkołą, rozmów z Dyrekcją i nauczycielami oraz możliwością zapisu do naszej szkoły, dzieci wraz z rodzicami mogły wziąć udział w licznych aktywnościach. Na parterze zlokalizowane było centrum informacyjne i fotobudka, "gęsto" odwiedzany dywan interaktywny "fan floor", sala samodzielnego działania Montessori, warsztaty rytmiczne, przepyszne zdrowe przekąski oraz wystawa zaczarowanych zegarów. Na pierwszym piętrze zainteresowani trafili na English lesson oraz do sal: szkiełko i oko, od stalówki do magicznej tablicy i na wystawę: "Dotknąć historii". Na hali sportowej królowały szachy małe i duże, liczne zabawy ruchowe - retro i współczesne oraz profesjonalne treningi koszykówki i piłki nożnej.
Kto był to widział i doskonale się bawił!

Rodzice oraz wrześniowi zerówkowicze i pierwszoklasiści mogli przekonać się, że szkoła to nie tylko nauka, ale też wspaniała zabawa.