Wieczorne zabawy w bibliotece szkolnej

"Na potęgę nauce, harcom i psikusom"

15 listopada, w bibliotece szkolnej, odbył się- tradycyjnie:) kolejny już z cyklu "Wieczór zabaw z duchami". W tym roku na wieczorze bawiła sie klasa 3a . O godz. 16 rozpoczął się magiczny wieczór pełen niespodzianek. Na drzwiach szkoły  czekała na "Pogromców duchów" koperta z pierwszym zadaniem. Uczniowie podzielili się na 4 grupy, którymi opiekowały się asystentki duszka bibliotecznego: Marcelina Ludwisiak, Natalia Sobieszczuk, Anita Purchała i Zuzanna Czerniakowska. Uczestnicy chętnie wykonywali zadania naukowe, ruchowe oraz te dla odważnych:). Godzina 19- była ucztą dla brzucha. Rodzice przygotowali przepyszną kolację. Na koniec naszego spotkania, każdy otrzymał certyfikat oraz został udekorowany w czapkę duszka, którą wykonał sam na zjęciach plastycznych.

W tym roku niespodzianką dla uczestników wieczornych zabaw były zajęcia z suchym lodem oraz sami tworzyli papier czerpany z własną dekoracją.