Ankieta dla rodziców dotycząca okolicy miejsca zamieszkania

Szanowni Państwo,

Nasza szkoła znajduje się na wyznaczonym w lutym 2022 roku uchwałą Rady m.st. Warszawy obszarze rewitalizacji.

Obszar obejmuje dzielnicę Pragę Północ, część dzielnicy Pragi Południe oraz część dzielnicy Targówek. Urząd m. st. Warszawy opracowuje pogłębioną diagnozę tego obszaru. Dla mieszkańców została przygotowana ankieta dotycząca oceny obszaru rewitalizacji.

Udział w ankiecie przysłuży się poprawie stanu rejonu Warszawy, który zamieszkujecie. Na podstawie wyników tego oraz innych badań opracowany zostanie program rewitalizacji, w którym zostaną zaplanowane przedsięwzięcia rewitalizacyjne służące wszystkim mieszkańcom obszaru.

Proszę, aby, o ile to możliwe, ankietę wypełnili wszyscy domownicy, także dzieci. Ankieta jest anonimowa.

Link do ankiety: https://forms.gle/UphDb7V2zSxzHLw77

Dziękujemy.