Dzień Babci i Dziadka to nie lada gratka!

Każde dziecko wie, że dzień Babci i Dziadka to szczególne święto w kalendarzu, a z pewnością jedno z najsympatyczniejszych i najmilszych dla wnuków.

Dlatego w środowe popołudnie – 25 stycznia – sala oddziału przedszkolnego wypełniła się po brzegi wyjątkowymi gośćmi. Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w programie artystycznym, przygotowanym specjalnie dla nich i będącym wyrazem wdzięczności za ich miłość, troskę i ciepło domowego ogniska. Emocje sięgały zenitu! Mali artyści z przejęciem, ale i z uśmiechem na ustach prezentowali swoje umiejętności, śpiewając piosenki, recytując wiersze oraz prezentując się w układach tanecznych. Nasi goście ze wzruszeniem i łezką w oku odbierali zaś czułe słowa skierowane pod ich adresem.