Dzień Otwarty w SP127

Na naszych gości  - kandydatów do oddziału przedszkolnego i klas pierwszych - w czasie Dnia Otwartego w SP127 czekało wiele atrakcji.

Przygotowaliśmy różne strefy aktywności: muzyczną, artystyczną, nauk przyrodniczych, informatycznych, gier zręcznościowych, matematyczną (abakus), zdrowego żywienia, wsparcia i rewalidacji a także funfloor :)

Nie zabrakło oczywiście strefy ruchowej, zlokalizowanej na trzech sektorach naszej hali sportowej. Można tam było wykazać się dobrym okiem w strzelaniu z łuku czy rzucaniu do celu, pozjeżdżać na dmuchańcach, zagrać w cymbergaja, siatkówkę, koszykówkę, poskakać przez kozła (pod czujnym okiem naszych nauczycieli wychowania fizycznego), robić fikołki, biegać i ścigać się na torze przeszkód.

Chętni mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w naszych szkolnych foto-budkach.

Po tych wszystkich aktywnościach wielu gości skorzystało z oferty strefy zdrowego żywienia, by napić się wody, soku lub mleka, poczęstować owocami czy zjeść na miejscu wyrabiane pierogi z jabłkami.

Wszyscy, którzy nas odwiedzili tego dnia wychodzili uśmiechnięci i pełni wrażeń. Dzieci otrzymały ponadto drobne upominki od szkoły :)