Bóbr Billy, gra zręcznościowa 3D, Karta rowerowa, gra logiczna

Kochane Dzieciaki Cudaki, dziś polecam Wam dwie gry:

Bóbr Billy, gra zręcznościowa 3D

Bóbr Billy, ulubiona gra moich dzieci, bo robi wiele hałasu, ale najpierw trzeba wybudować tamę dla bobra, na którą składają się skały i kolorowe kłody. Gra polega na usuwaniu kłód za pomocą drewnianego patyczka tak ostrożnie, żeby nie strącić bobra. Jeśli tama gwałtownie zacznie się walić, bóbr będzie bardzo niezadowolony, co usłyszycie. Wygrywa ten, kto jako pierwszy zgromadzi najwięcej kłód w określonych kolorach. Gra ćwiczy wyobraźnię przestrzenną, zręczność i daje dużo radości dla wszystkich graczy.

Karta rowerowa, gra logiczna

Gra logiczna i edukacyjna nie tylko dla rowerzystów, która w ciekawy sposób uczy zasad ruchu drogowego. Gra zawiera dużą planszę, pionki, karty pytań i odpowiedzi, żetony. Gracze udają się na przejażdżkę po mieście, każdy losuje miejsca, które musi odwiedzić, po drodze napotyka znaki drogowe oraz znaki zapytania i tu sprawdzamy wiedzę młodego rowerzysty, poprawne odpowiedzi dają punkty, mogą skrócić drogę do domu i dać zwycięstwo. Gra utrwala wiedzę na temat bezpiecznego poruszania się po mieście, jest też świetną pomocą przed egzaminem na kartę rowerową.

Życzymy Wam dobrej zabawy!