Mazowiecka Liga Siatkówki

W ubiegły weekend uczennice naszej szkoły, zawodniczki współpracującego z nami klubu Esperanto, osiągnęły bardzo dobre wyniki w rozgrywkach mazowieckiej ligi w Lesznowoli.

W sobotę na parkiecie w kategorii singli walczyły Miśka, Ania i trzy Majki z klas trzecich. Dziewczyny wygrały większość swoich spotkań i rywalizowały, dając z siebie wszystko, mimo towarzyskiej formuły turnieju. W niedzielę duet Majki Baki i Majki Kozakowskiej, przy wsparciu koleżanki z innej szkoły, zagrał w kategorii dwójek. Po zwycięstwach w fazie grupowej, dziewczyny zagrały o miejsca 1-6. Podium było o włos, jednak stosunek małych punktów zdecydował o uplasowaniu się na czwartej pozycji. To ogromny sukces dziewcząt, grających ze starszymi o rok przeciwniczkami. Życzymy wytrwałości na treningach i kolejnych sukcesów sportowych!