NAUCZYCIEL NA MEDAL

Uwaga! Trwa akcja: "NAUCZYCIEL NA MEDAL", której patronuje Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Celem akcji jest nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli. Takich, którzy doskonale przekazują wiedzę, cieszą się autorytetem i szacunkiem. Szukają nauczycieli z pasją, którzy swoją pracą wychodzą poza ustalone w etacie ramy, często poświęcając swój wolny czas.

Z naszej szkoły zgłoszona przez dzieci i ich rodziców została pani MAŁGORZATA MIELCZARZ - obecnie wychowawczyni klasy 0b! :)

Wszyscy, którzy wyrażą chęć poparcia naszej kandydatki do tak zaszczytnego tytułu, proszeni są o wysłanie SMSa na numer 72355 o treści: NWP.42. Koszt 1 SMSa: 2,46 zł z VAT. Głosowanie trwa do 8 grudnia do godziny 22.00.
Bieżące wyniki (ilości głosów na poszczególnych nauczycieli) można sprawdzać na stronie warszawa.naszemiasto.pl, pod hasłem: nauczyciel na medal/zagłosuj na swojego Nauczyciela!, w zakładce - zagłosuj na Nauczyciela klas 1-3.

Trzymamy kciuki! Wszystko w naszych rękach!!!