Złoto i srebro dla naszych uczennic!

Złoto i srebro dla naszych uczennic, trenujących w Esperanto!!!

Kozak, Bakuś, Miśka i Ania reprezentowały klub, rozgrywając w sobotę spotkania w kategorii singli na ogólnopolskim turnieju zorganizowanym przez Lider Lipsko. W fazie grupowej dziewczyny świetnie poradziły sobie z rywalkami, awansując w czterech grupach do ligi złotej.  Miśka i Ania dały z siebie wszystko na boisku i ostatecznie zajęły odpowiednio 7 i 12 miejsce na 43 zawodniczki. Po bardzo wyczerpujących meczach z trudnymi przeciwniczkami Kozak i Bakuś wygrywają grupę, bez porażki w turnieju. W finale walczą zaciekle, jednak w duchu rywalizacji fair play. Ostatecznie po fantastycznym spotkaniu wygrywa Kozaczek, 15:12 .

Młodym siatkarkom gratulujemy ogromnego sukcesu !!!

Brawa dla rodziców, którzy współpracują z trenerami Magdą i Krzysztofem, wspierając swoje pociechy w realizacji pasji :)