Kolejny sukces naszego siatkarskiego duetu!

Kolejny sukces duetu Majek z trzecich klas oraz Miśki, Esperanciaków trenujących w naszej szkole!

W niedzielę dziewczyny zagrały w Ogólnopolskim Turnieju Singli w Nadarzynie.

Poziom imprezy jest bardzo wysoki, o czym świadczy nie tylko ilość prawie 90 zawodniczek, ale także duża selekcja w trakcie fazy grupowej. Do półfinałów bowiem awansują jedynie 2 zawodniczki z 15 z każdej grupy. Obecność wszystkich trzech Esperanciaków w półfinałowej dwunastce to już ogromny sukces. Na fazie półfinałowej swoje zmagania zakończyła Miśka, zajmując 9/10 miejsce w turnieju. Do finałowej ósemki awansowały jednak Kozak i Bakuś. Jeden punkt zdecydował o tym, że Kozaczek niestety nie zagrała o medale, jednak w meczu o 5 miejsce dała z siebie wszystko i pokonała rywalkę z Nieporętu.
Bakuś po dobrym meczu z przeciwniczką z Zawiercia weszła do finału turnieju, jednak po wspaniałej walce przegrała 6:11, zdobywając tym samym wicemistrzostwo.
Gratulujemy młodym siatkarkom sukcesów i liczymy na kolejne zwycięstwa !

Nagrody za udział w turnieju wręczył dziewczynom siatkarz, Paweł Zagumny .