2b w Pomiechówku

Dzień zapowiadał się nie najlepiej. Padało od samego rana, mimo to zaryzykowaliśmy i wybraliśmy się w podróż do Pomiechówka. Jazda pociągiem wynagrodziła niedostatek pogody, niektórzy z nas jechali po raz pierwszy tym środkiem komunikacji. W Pomiechówku CUDOWNIE!!! Świeże powietrze, las, spacer w koronach drzew, wieża widokowa, ognisko, a na koniec lody.

Było Super!!!!

Dzień zapowiadał się nie najlepiej. Padało od samego rana, mimo to zaryzykowaliśmy i wybraliśmy się w podróż do Pomiechówka. Jazda pociągiem wynagrodziła niedostatek pogody, niektórzy z nas jechali po raz pierwszy tym środkiem komunikacji. W Pomiechówku CUDOWNIE!!! Świeże powietrze, las , spacer w koronach drzew, wieża widokowa, ognisko, a na koniec lody. Było Super!!!!

OdpowiedzPrzekaż dalej