Casting do Świątecznego Talent Show

8 grudnia w naszej szkole odbył się oficjalny casting do świątecznego Talent Show. Wiedzieliśmy, że wśród Was jest tylu uzdolnionych uczniów, ale że aż tylu? Pokazaliście nam przeróżne talenty, niezwykłe, różnorodne i barwne. Spisaliście się wszyscy!!!

Gratulujemy wszystkim odważnym, uzdolnionym uczestniczkom i uczestnikom. Jeszcze raz: Brawo WY !!!
Jury musiało wykonać bardzo trudną i niewdzięczną pracę i wybrać ścisłe grono finalistów. A oto lista osób i grup, które zobaczymy w trakcie Świątecznego Talent Show:
 Maja Baka, Eva Rybalka - układ sportowy
 1c i 2a (dziewczęta)- układ taneczno - gimnastyczny (Aleskandra Anders, Asipouskaya Sofija, Amelia Dejkało, Hoshovska Marharyta, Jankowska Jessica, Kryńska Hanna, Niezgoda Zuzanna, Stromecka Amelia, Stromecka Amelia, Śmietańska Zuzanna i z 2a Lohutova Polina, Zadrożna Antonina, Bąbel Małgorzata
 Taniec disco dance - Roksana Żukowska 2c, Kobus Oliwia 2c, Nika Komarova 2c , Zosia Łyś 3b, Oliwia Kozłowska 3b, Natalia Karpierz 3b, Lena Pluta 3a, Samanta Karaś 3a, Pech Antonina 3a
 Stefaniuk Solomiia gra na skrzypcach
 Maria Pytkowska recytacja