Finał Lesznowolskiej Ligi mini siatkówki w kategorii dwójek

Wczoraj odbył się finał Lesznowolskiej Ligi mini siatkówki w kategorii dwójek.
Podczas czterech turniejów nie zabrakło emocji i wielu fantastycznych spotkań. UKS Esperanto reprezentowały 2 drużyny, w tym aż 5 uczennic ligiczwartej klasy sportowej naszej szkoły.

Zespół Esperanto 1 pojawił się na turnieju finałowym w pełnym składzie po dłuższej przerwie. Bakuś, Ania i Kozak ostatecznie zajęły 4 miejsce w ogólnej klasyfikacji, rozgrywając wszystkie turnieje w I lidze.
Zespół Esperanto 2, czyli Miśka, Yeva i Malina, zaczynał swoją przygodę od trzeciej ligi. Awansował i turniej finałowy zakończył w II lidze z bilansem 3 zwycięstw i 3 porażek.
Dla naszych uczennic to wspaniała możliwość doskonalenia umiejętności i przygotowania się do Mistrzostw Mazowsza, które ruszają już pod koniec stycznia .