"Czytanie na dywanie" w zerówce

Książki są nieocenionym źródłem wiedzy, a częste czytanie wpływa znacząco na rozwój wyobraźni i aktywności intelektualnej dzieci. Kierując się tą wiedzą, w dniu 15 marca – w
ramach przedszkolnej akcji: „Czytanie na dywanie” – zerówkowiczów odwiedziła pani Daria – mama Helenki, która wprowadziła dzieci w świat polskich legend.

Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem wsłuchiwały się w ich treść, oglądały ilustracje, a następnie odpowiadały na zadawane im pytania.
Czytelniczemu spotkaniu z panią Darią towarzyszyła duża, obustronna radość, a duma i uśmiech własnego dziecka, to najlepsze podziękowanie dla Rodzica!

Dlatego raz jeszcze serdecznie zapraszamy i jednocześnie przypominamy, że każdy kto miałby czas i ochotę poczytać przedszkolakom, jest u nas mile widziany!