PODZIĘKOWANIE

"W imieniu dyrekcji, pracowników i uczniów Szkoły Podstawowej nr 127 im. Henryka Sienkiewicza składamy gratulacje z Okazji 90-lecia istnienia WARSZAWSKIEGO ZOO.
Życzymy dalszych lat realizacji Waszej Misji. Bez Was nie wyobrażamy sobie naszej Pragi.

PODZIĘKOWANIE

Pragniemy także złożyć najserdeczniejsze podziękowania za możliwość realizacji szkolnego programu „POKOCHAĆ GADA”.
Zaproszenie uczniów naszej szkoły do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie i stworzenie możliwości bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami egzotycznej fauny sprawiło naszym uczniom ogromną radość. Serdecznie dziękujemy za życzliwą atmosferę, okazaną gościnność, wzorcowe przygotowanie merytoryczne i doskonałą organizację przedsięwzięcia.
Dziękujemy za profesjonalnie i atrakcyjnie przekazanie informacji o egzotycznych mieszkańcach Warszawskiego ZOO, które dla nas - pracowników i uczniów Szkoły Podstawowej nr 127 jest po prostu Naszym ZOO.
Jesteśmy wdzięczni za dotychczasową współpracę.
Pragniemy przy tym wyrazić nadzieję na to, że dotychczasowe przyjacielskie relacje, łączące Warszawskie ZOO i naszą szkołę będą utrzymywane także w następnych latach.

Z wyrazami wdzięczności  Dyrekcja, Pracownicy i Uczniowie

Warszawa 28 marca 2018 roku