ŚWIĄTECZNY KALEJDOSKOP

Kolejny raz -

w świąteczny czas-

spotkaliśmy się na wspólnym kolędowaniu w SP 127.

20 grudnia cała społeczność SP spotkała się na przedstawieniu świątecznym pt. "Świąteczny kalejdoskop". Tradycją naszej szkoły stały się przedstawienia bożonarodzeniowe.

Kto był, to wie jak pięknie i wzuszająco było, a kto nie był, niech żałuje i planuje przybycie do nas na wspólne kolędowanie za rok.

Nasi uczniowie pod opieką nauczycieli przygotowali swoje występy, które dostarczyły wszystkim wiele wrażeń, wzruszeń i łez w oku.

Przepiękne tańce, głośne śpiewy, profesjonalne prowadzenie artystycznego programu, kiermasz świąteczny oraz liczne dekoracje przeniosły wszystkich do świątecznej krainy, gdzie zapomina się o wszystkich troskach, a na twarzy gości tylko uśmiech. Miłym akcentem na zakończenie przedstawienia była inscenizacja składanki "Świąteczny to czas niespodzianek" , która  porwała wszystkich do śpiewu i tańca.Po przedstawieniu uczniowie wraz z Rodzicami udali się na wigilijne spotkanie przy opłatku i zastawionych stołach.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i spędzenie światecznych chwil razem.

Jesteśmy dumni z naszych uczniów, którzy wykazali się talentami: wokalnymi, tanecznymi, organizacyjnymi.....

Gratulujemy Rodzicom pociech:) Do zobaczenia za rok!