UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Koniec lekcji, klasówek i prac domowych – rok szkolny 2018/2019 zakończony!

W środę 19 czerwca 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 127 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas 0-VIII oraz pożegnanie uczniów klas VIII.

Dzień zakończenia roku szkolnego to dla większości uczniów jeden z najbardziej oczekiwanych dni w całym rokuJ.W ciągu trwających nieco ponad dwa miesiące wakacji dzieci nie będą przecież musiały wcześnie wstawać, pamiętać o odrabianiu lekcji i codziennym przygotowywaniu się do nich. Wolny czas pozwoli im na relaks i odpoczynek, rozwijanie swoich zainteresowań oraz spotkania z rówieśnikami i wakacyjne wyjazdy.

Absolwenci szkoły odebrali świadectwa, nagrody książkowe i rzeczowe za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe. Młodzież pożegnała się ze szkołą – na czas wakacji oczywiścieJ