Pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej nr 127

15 października 2019r. odbyła się Uroczystość Pasowania na ucznia klasy pierwszej oraz pasowanie "zerówek".

Pasowanie zbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, rodziców.

Uroczystość rozpoczęła się wystąpieniem dyrektor szkoły pani Magdaleny Czub, która powitała wszystkich zebranych i skierowała gorące słowa do dzieci. Uczniowie klas pierwszych, zerówek przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne.

Najważniejszym i najbardziej wyczekiwanym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na ucznia, którego dokonała dyrektor szkoły. W ten sposób najmłodsi zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 127.

Wszystkim pierwszakom/ zerówkowiczom życzymy wielu sukcesów w murach naszej - waszej:) szkoły,

a ich rodzicom gratulujemy wspaniałych pociech.