28 Akcja Sprzątania Świata

28 Akcja Sprzątanie Świata
W piątek 17 września nasza szkoła wzięła udział w 28 Akcji Sprzątanie Świata - Polska, organizowanej przez Fundację „Nasza Ziemia” pod hasłem: Myślę więc nie śmiecę.
Celem akcji jest budowanie świadomości ekologicznej, nauka segregacji śmieci, kształtowanie nawyków ekologicznych oraz działanie na rzecz ochrony środowiska.Sprzątanie świataMyślę, więc nie śmiecę

Tego dnia uczniowie klas 1a i 2a oraz 1c, wraz z nauczycielami świetlicy wyruszyli do pobliskiego Parku Praskiego w celu sprzątania. Wszyscy pracowali solidnie i z zapałem, mając świadomość, że chcą dbać o swoją przyszłość, dbając o stan środowiska. Serdecznie dziękujemy Wszystkim uczestnikom, którzy wykazali chęć, by zadbać o otaczające nas środowisko.