Dzień nauczyciela w klasie 8c

Klasa 8c wraz ze swoim wychowawcą 14 października - Dzień Nauczyciela - postanowiła spędzić jak przystało na klasę sportową: trochę na sportowo-rekreacyjnie, a nawet edukacyjnie, na świeżym powietrzu.

Cała klasa tego dnia postanowiła poszukać Polskiej Złotej Jesieni i jak najbardziej udało to się, dzięki pięknej słonecznej pogodzie.

W tak słoneczną pogodę przespacerowali się do Kina Cinema City na seans filmowy, po drodze podziwiając uroki Jesieni, a następnie udali do parku fontann na podzamczu oraz przespacerowali się Starym Miastem, spotykając Kataryniarza, który opowiedział o historii powstania Katarynek oraz pokazał zasadę działania samej katarynki.

I na koniec zjazd pierwszymi ruchomymi schodami w Warszawie, które powstały w trakcie budowy trasy W-Z, w latach 1947-1949. Ich wyjście znajduje się w kamienicy przy placu Zamkowym, w obszernej hali. Dolny korytarz wyłożony został cegłą klinkierową. Znajdują się tam płaskorzeźby socrealistyczne.

Jak widać na zdjęciach wszystkim dopisywały świetne humory.