Drugi dzień Nadarzyńskiego Jubileuszu Siatkówki

Niesamowite rozgrywki singli dziewcząt i chłopców podczas drugiego dnia Nadarzyńskiego Jubileuszu Siatkówki. Wśród około 200 uczestników znalazło się 6 zawodniczek Esperanto, w tym 5 uczennic naszej szkoły.

Po zaciętych meczach w 14 osobowych grupach do półfinału awansowały jedynie pierwsze i drugie miejsce z każdej grupy. Wśród 26 półfinalistów znalazły się aż 3 Esperanciaki. Półfinałowe spotkania były na bardzo wysokim poziomie, a każdy punkt kosztował wiele wysiłku. Ostatecznie Maja Baka oraz Miśka po dobrym występie zakończyły turniej w fazie półfinałowej. Do najlepszej ósemki ogólnopolskiego turnieju awansowała Maja Kozakowska! Mimo ogromnego wysiłku fizycznego Maja oddała na boisku serducho i walczyła o każdy punkt, zdobywając 6 miejsce.

Dzisiejszy występ to ogromny sukces młodych siatkarek, którym gratulujemy i życzymy kolejnych zwycięstw. Nasze uczennice mogły wystąpić na turnieju dzięki współpracy z UKS Esperanto oraz organizatorom, GLKS Nadarzyn - to zaszczyt grać z najlepszymi zespołami z całej Polski.