„Przytul misia” akcja społeczna

W dniach 1.09 – 5.10.2018 r. we wszystkich szkołach podstawowych na terenie dzielnicy Praga Północ prowadzono zbiórkę pluszowych maskotek dla dzieci - pacjentów karetek pogotowia.

W świetlicy szkolnej Cudakowo zebrano wiele przytulanek. Po raz kolejny okazało się, że Dzieciaki Cudaki mają wielkie serce.

Oficjalne podsumowanie akcji społecznej „Przytul misia” odbyło się 16 października w Szkole Podstawowej nr 50. Dyplom dla Szkoły Podstawowej nr 127 z rąk Pana Wojciecha Zabłockiego burmistrza dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy odebrali przedstawiciele naszej społeczności: Ula Mikołajewska 2a, Mateusz Rentz 3a, Wiktoria Dołęgiewicz 3c, Wiktoria Górczyńska 4a, Dominik Dołęgiewicz 4a.

Pięknie dziękujemy wszystkim, którzy przekazali pluszaki dzieciom, które potrzebują wsparcia i pomocyJ