Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

W czwartek 21.11.2019 r. Świetlica szkolna „Cudakowo” obchodziła Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

Dzieci  uczestniczyły w zabawach, w których okazywały wzajemną życzliwość i niosły pomoc sobie nawzajem, w przekonaniu, że dobro zawsze powraca. Dzieci stworzyły na tę okoliczność plakaty, promujące bycie życzliwym oraz zaprosiły całą społeczność szkolną do celebrowania tego dnia, poprzez rozwieszenie ulotek, z których można było oderwać życzliwy tekst i wręczyć go innej osobie. Wychowawcy świetlicy wraz z dziećmi przygotowali także własnoręcznie robione papierowe „buźki” dla całej szkoły. Tego dnia na ustach każdego pojawił się uśmiech oraz refleksja, aby być życzliwym nie tylko od święta.