Szkoła Podstawowa nr 127

Szkoła Podstawowa nr 127

03-438 Warszawa

ul. Kowieńska 12/20

tel. 22 619 30 88

 • Statystyki

  • Odwiedziny: 967513
  • Do końca roku: 179 dni
  • Do wakacji: -9 dni
 • Kalendarium

  Niedziela, 2020-07-05

  Imieniny: Antoniego, Bartłomieja

SP 127 - SZKOŁA Z KLIMATEM !

Dzień Otwarty w naszej szkole!


Wszystkich odwiedzających  naszą szkołę czekały liczne atrakcje i niespodzianki.

Przybyli obejrzeli prezentację multimedialną o życiu szkoły, wysłuchali słowa wstępnego Pani Dyrektor SP127 oraz obejrzeli inscenizację "Dobre rady na odpady", przygotowaną przez uczniów klasy 2a.
Na korytarzu dzieci mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce "Szkoły z klimatem", obejrzeć wystawę prac zbiorowych naszych uczniów z klas starszych, o tematyce ekologicznej, zagrać z innymi dzieciakami na Funfloor - podłodze interaktywnej, odwiedzić salę COOL CLIMATE SCHOOL - zabawy z językiem angielskim, wykonać piłeczki do żonglowania, ćwiczyć swoje umiejętności poznawcze oraz manualne w sali Montessori, uczestniczyć w zabawach rytmicznych. Rodzice mogli w tym czasie rozmawiać z nauczycielami i Panią Dyrektor, zasięgnąć rady i informacji w Centrum Informacyjnym oraz ....pobawić się i sprawdzić razem ze swoimi dziećmi

 

Na pierwszym piętrze dla aktywnych przygotowano ciąg dalszy klimatycznych przygód i atrakcji.
Dzieci mogły wykonać samodzielnie doświadczenia i eksperymenty ekologiczne w sali "Szkiełko i oko", napić się soku ze świeżo wyciskanych owoców i warzyw, uczestniczyć w eko warsztatach i zabawić się w "kodowanie na dywanie" (powiem w tajemnicy, że Rodzice, a szczególnie Tatusiowie, najchętniej tu zostawali!).
Na hali sportowej odbywały się prezentacje i treningi piłki nożnej, koszykowej i siatkowej oraz gimnastyki korekcyjnej. Można było także zostać architektem i stworzyć zamki, domy oraz inne najróżniejsze budowle z kubków papierowych i kartonowych pudeł.
                                                                                Ten dzień obfitował w wiele klimatycznych atrakcji.
                                                                                 Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i uśmiech.
                                                                                   Zapraszamy do Naszej Szkoły! Szkoły z klimatem