Pasowanie na "Zerówkowicza"

23 października był wyjątkowym dniem dla dwóch grup przedszkolaków ze Szkoły Podstawowej 127 w Warszawie. Uczestniczyły one w pasowaniu na „Zerówkowicza”. Dzieci z oddziałów zerowych wkroczyły na scenę w rytmie piosenki  i rozpoczęły się występy. Było to ogromnym przeżyciem dla najmłodszych – dzieci po raz pierwszy wystąpiły na scenie

Podczas spotkania dzieci zaprezentowały program artystyczny, a następnie odbyło się ślubowanie. Miłym akcentem było wręczenie wychowankom medali, które z pewnością będą wspaniałą pamiątką z najmłodszych lat pobytu w szkole. Uśmiechnięte miny oraz powaga przysięgi spowodowały, że ten dzień na pewno zostanie na długo w pamięci naszych milusińskich. Rodzice w nagrodę za tak wspaniałe popisy przygotowali dla swoich pociech smakowity poczęstunek.