Sprawozdanie z działalności Małego Samorządu w terminie IX – XII 2020 r

Akcja

Opis realizacji

Przywitanie klas I – przygotowanie prezentów

7 października  2020 r członkowie Małego Samorządu na spotkaniu przygotowali prezenty powitalne dla swoich kolegów z klas I. Były to zakładki z samodzielnie napisanymi życzeniami dla młodszych kolegów.

Działania uczniów były pod opieką Pani Urszuli Andrasik i Pani Grażyny Duszyńskiej

Pola Nadziei

zbieranie pieniędzy

W październiku 2020 r uczniowie, wychowawcy i rodzice  po raz kolejny przystąpili do tej akcji charytatywnej . Wspólnie zebraliśmy 455 zł. Całą sumę przekazano w formie darowizny na rzecz Ośrodka Hospicjum Domowego przy ul. Tykocińskiej 27/35 w Warszawie.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom,

które zechciały przyłączyć się do naszej akcji.

klasa  0A  -   10zł                                    klasa 0B  -  25 zł

klasa  1A  -   10 zł                                   klasa  1B -  13.70 zł

klasa  2A -   39 zł                                    klasa  2B -  111 zł

klasa  2C –  18.30 zł                               klasa  3A -  43 zł

klasa  3B -  160 zł                                   klasa  3C -   5 zł

klasa  4A –  20zł

Działania uczniów były pod opieką Pani Marzeny Krakowskiej i Pani Moniki Nowak

konkurs plastyczny

18 listopada 2020 r członkowie Małego Samorządu spotkali się online na platformie TEAMS,  gdzie dokonali oceny prac i wyłonili zwycięzców konkursu.

Wyniki konkursu można przeczytać na stronie internetowej szkoły sp127.edu.pl

Prezent dla Powstańców

zbiórka artykułów przemysłowych

i żywnościowych

W grudniowy przedświąteczny czas po raz drugi zrobiliśmy zbiórkę słodyczy, kawy, herbaty, miodu oraz innych artykułów spożywczych oraz środków czystości dla naszych wspaniałych Powstańców, dzięki którym żyjemy w wolnym mieście Warszawa. W tych trudnych czasach potrzebują naszego wsparcia. Niestety nie mogliśmy tak jak w zeszłym roku odwiedzić ich osobiście i wręczyć świątecznych prezentów. Niektórzy uczniowie przygotowali piękne karty świąteczne i nie tylko. Zebrane artykuły

15 grudnia 2020 pracownicy naszej szkoły zawieźli do Domu Wsparcia dla Powstańców przy ulicy Nowolipie 22 .

Dziękujemy uczniom i rodzicom z klasy OA, 3a i 3b za udział w akcji, a za przygotowanie pysznych wypieków świątecznych Pani Dąbrowskiej, Kapuścińskiej, Żurawskiej i Fiedorin.

Działania uczniów były pod opieką Pani Małgorzaty Mielczarz.