Witaj Wiosno!!! Cieszymy się, że jesteś już z nami!!!

Oj, tak... Od samego rana w naszym przedszkolu rozbrzmiewały wiosenne piosenki. Tego dnia wśród dzieci królował kolor zielony w towarzystwie żółtego słoneczka i kolorowych wiosennych kwiatów. Plastycznym akcentem dzieci podkreśliły nadchodzącą porę roku, wykonując przy użyciu płatków kosmetycznych piękne przebiśniegi. Największą jednak radość sprawiło przedszkolakom wspólne przygotowanie wiosennego śniadania, a następnie barwny korowód uliczkami wokół szkoły – w poszukiwaniu zwiastunów wiosny. Dzieci ubrane w wiosenne kolory, z instrumentami i balonami w rękach, maszerowały z radością. Okrzykami i piosenkami witały długo wyczekiwaną porę roku, a napotkanym przechodniom życzyły wiosennego nastroju, wręczając im kolorowe kwiatuszki z logo szkoły.