PIKNIK RODZINNY "Na ludową nutę"

W sobotę 27 maja o godzinie 11:00 rozpoczęliśmy RODZINNY PIKNIK SP127 "Na ludową nutę" !!!
Przybyli goście mogli skorzystać z wielu atrakcji jakie czekały zarówno na dzieci, jak i na rodziców.
Dzieciaki mogły zrobić sobie tatuaże, pomalować buźki czy zapleść tradycyjne lub nowoczesne "kłosy".
Samodzielnie mogły wykonać kolorowe, kwiatowe wianki, filcowe poduszeczki lub hit pikniku: lawendowe woreczki w bajecznych wzorach.
Samorząd szkolny przygotował i nadzorował loterię fantową.
Razem sprawiliśmy, że nasze boisko ożyło i zakwitło feerią kolorów!
Oglądaliśmy pokaz "Krakowiaka" w wykonaniu dziewczynek z klas 1c i 2a oraz uczyliśmy się go tańczyć.
Nie obyło się bez pokazu podstawowych kroków poloneza i mazura oraz ludowego karaoke. Pozowaliśmy do zdjęć - także na ludowo!
Odbyły się bardzo emocjonujące rodzinne rozgrywki w piłkarzyki.
Wszyscy spragnieni i wygłodniali uczestnicy PIKNIKU mieli zapewnione pyszne jedzenie i picie: kiełbaski z grilla, chleb ze smalcem i ogóreczkiem oraz mnóstwo słodkości, lemoniadę, wodę, kawę i herbatę a także popcorn. Można było też skosztować doskonałej kuchni ukraińskiej.
Tradycją naszych pikników jest wspólne tańczenie "Belgijki" - tak było i w tym roku!

W imieniu całej Społeczności SP127 BAAARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM w zorganizowanie tej imprezy: niezwykle prężnie działającej RADZIE RODZICÓW, Dyrekcji oraz Nauczycielom.
Dzięki też Wam - za Waszą obecność !!!