Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024

Dziś miało miejsce Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024 ze specjalnym udziałem przedstawicieli Dzielnicy Pragi-Północ - Pana Jacka Wachowicza, zastępcy Burmistrza Dzielnicy Praga-Północ oraz Pani Patrycji Sondij - Przewodniczącej Komisji Oświaty Dzielnicy Praga-Północ.

Serdecznie powitaliśmy wszystkich Rodziców oraz przede wszystkim Uczniów - także tych nowych: z oddziału przedszkolnego oraz klas pierwszych. Na nich czekały niespodzianki - startery.
Uczniowie klas starszych przygotowali dla swoich młodszych kolegów krótki program artystyczny, po którym uczniowie udali się do klas wraz z wychowawcami.

Życzymy wszystkim na ten rok wytrwałości, uśmiechu i satysfakcji ze swojej pracy oraz oczywiście przyjemnie spędzonego czasu w szkole.