Ślubowanie klas pierwszych i zerówki

Piątek 13 października to wyjątkowy dzień dla najmłodszych dzieci z naszej szkoły - w tym dniu odbyło się Pasowanie na Ucznia oraz Pasowanie na Żaka-Przedszkolaka.

Wszyscy Pierwszoklasiści i Zerówkowicze odświętnie ubrani i przejęci złożyli ślubowanie, że będą solidnie wypełniać obowiązki ucznia oraz z uśmiechem przychodzić do szkoły, aby uczyć się i poznawać otaczający świat. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, w którym przedstawiły swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Pani Dyrektor Magdalena Czub pasowała dzieci na uczniów Szkoły Podstawowej nr 127 oraz na Żaków-Przedszkolaków i gorąco powitała je w szkolnej społeczności.

Życzymy Wam, drodzy Pierwszoklasiści i Zerówkowicze, wielu sukcesów, wspaniałych kolegów i koleżanek oraz radości ze zdobywanej wiedzy.