Happy Halloween

W dniu 31 października Samorząd Uczniowski SP 127, z okazji przypadającego tym dniu celtyckiego święta Halloween, zorganizował serię konkursów, w których uczniowie odpowiadając na pytania mogli wygrywać kupony. Za te kupony na licytacji, która odbyła się w czwartek, 2 listopada, zwycięzcy licytacji mogli wylicytować zwolnienia z odpowiedzi ustnej, kartkówek lub sprawdzianów.

Wszyscy chętni uczniowie mogli wziąć aktywny udział w konkursach, a jeśli przyszli w przebraniach Halloweenowych - nie byli w tym dniu odpytywani.

Akcja spotkała się z żywym odzewem i dużym zainteresowaniem społeczności uczniowskiej, a stroje i przebrania najbardziej kreatywnych przeszły najśmielsze oczekiwania i wyglądały naprawdę imponująco.

Gratulujemy!!!