Wojewódzki Turniej Siatkówki

Siatkarki z klas sportowych 5c i 6c przygotowują się do rozgrywek dzielnicowych, biorąc udział w kolejnych turniejach i reprezentując UKS Esperanto.

W sobotę rozegrały Wojewódzki Turniej Siatkówki w kategorii czwórek, mierząc się z mazowieckimi przeciwniczkami. Na 13 ekip biorących udział w turnieju nasze uczennice zajęły 4 (rocznik 2011) i 6 miejsce (rocznik 2012), dostarczając wszystkim kibicom wspaniałych emocji.

W niedzielę dziewczyny z rocznika 2012 miały okazję rozegrać Ogólnopolski Festiwal Mini siatkówki w Mysiadle w kategorii trójek, gdzie wśród 29 zespołów zajęły 4 lokatę, ustępując miejsca na podium jedynie finalistkom mistrzostw Polski.

Mamy nadzieję, że treningi dziewczyn przełożą się na sukces w rozgrywkach międzyszkolnych oraz udział w finałach wojewódzkiej ligi mini siatkówki.