"Wbrew stereotypom" - warsztaty dla klasy 1c

W czwartek 23 listopada klasa 1c uczestniczyła w warsztatach "Wbrew stereotypom", które odbyły się w Pałacyku Konopackiego.

Celem spotkania było zainspirowanie uczniów do wyboru ścieżki swojej przyszłej kariery - wyboru wolnego od stereotypów czy oczekiwań społecznych.

Warsztaty prowadziła Pani Sandra - trenerka piłkarska, która swoją karierę rozpoczynała na praskich boiskach razem ze kolegami z podwórka. Początki kariery w męskim świecie nie były łatwe, ale pasja i miłość do piłki sprawiły, że Pani Sandra została specjalistką w swojej dziedzinie i teraz sama trenuje dziewczynki w żeńskich drużynach piłkarskich.
Podczas spotkania Pani Sandra przeprowadziła trening piłkarski, w którym dzieci uczestniczyły z ogromnym zaangażowaniem.
Dziękujemy!