Spotkanie mikołajkowe w Pałacu Prezydenckim - klasa 1c

Mikołajki w klasie 1c były bajkowe i niezwykłe - uczniowie mieli przyjemność spotkać się z Pierwszą Damą - Panią Agatą Kornhauser-Dudą w Pałacu Prezydenckim.

Po serdecznym powitaniu i życzeniach świątecznych Pierwsza Dama przypomniała najmłodszym o tradycji pisania listów i zapytała, które z dzieci wysłało już list do Świętego Mikołaja. Nstępnie Pani Prezydentowa zaprosiła dzieci do obejrzenia niezwykłego przedstawienia „Świąteczny list”, przygotowanego przez Teatr Bajaderka. Uczniowie kibicowali dzielnej Ludmiłce, która musiała pokonać wiele przeciwności, aby dostarczyć swój list na Biegun Północny i spotkać się z Mikołajem.
Święty Mikołaj przybył również do Pałacu Prezydenckiego, a w swoich saniach przywiózł prezenty dla najmłodszych gości.