Dzień Otwarty 2024 w SP 127

W sobotę 2 marca było w naszej szkole gwarno, tłoczno i kolorowo - odbył się DZIEŃ OTWARTY W SP127!!!

Po krótkiej prezentacji szkoły, dokonanej przez Panią Dyrektor Magdalenę Czub, nasze uczennice pokazały zebranym gościom swoje układy taneczne i gimnastyczne.

Dzieci, które do nas przybyły mogły zobaczyć, że szkoła to nie tylko miejsce nauki ale i wspaniałej zabawy. Odwiedzając kolejne sale mogły min. zaangażować swoje zmysły w toku przeróżnych aktywności, wykonać pracę plastyczną z surowców wtórnych, pobawić się językiem angielskim i z językiem angielskim, posterować pieskami - robotami, przeżyć przygodę w goglach vr, poskakać na dmuchańcach i w basenie z kulkami, zagrać w duuuże warcaby, postrzelać z łuku oraz pod czujnym okiem trenerów gimnastyki i koszykówki zakosztować tych sportów.

Podczas naszego DNIA OTWRTEGO każde dziecko mogło zrobić sobie zdjęcie w naszej fotobudce, dostało drobne upominki - gadżety z SP127 oraz skorzystało ze szkolnej oferty zdrowego jedzenia - owoców (także suszonych), mleka, soczków i wyrabianych na miejscu ciasteczek z jabłkiem oraz wafli ze zdrowymi, uwielbianymi przez dzieci słodkościami.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i uśmiech.

Zapraszamy do Naszej Szkoły!