Kadra Pedagogiczna 2022/2023
Szkoła Podstawowa Nr 127 | Rok szkolny 2022/2023 | |||
im. Henryka Sienkiewicza | ||||
w Warszawie | ||||
Lp. | Nazwisko i imię | |||
1. | Adamczuk Paulina | pedagog szkolny | ||
2. | Anders Ewelina | nauczyciel oddziału przedszkolnego | ||
3. | Andrasik Urszula | edukacja wczesnoszkolna | ||
4. | Artecka Teresa | historia, WOS | ||
5. | Bayer Katarzyna | religia | ||
6. | Bedyńska Magdalena | wychowawca świetlicy | ||
7. | Boniowska Karolina | wychowanie fizyczne | ||
8. | Borecka Urszula | fizyka | ||
9. | Borkowski Krzysztof | matematyka | ||
10. | Czub Magdalena | dyrektor | ||
11. | Danyluk Halina | język rosyjski | ||
12. | Duszyńska Grażyna | edukacja wczesnoszkolna | ||
13. | Dziuba Urszula | wychowawca świetlicy | ||
14. | Gielniewska Katarzyna | język angielski | ||
15. | Grochowska Jolanta | edukacja wczesnoszkolna | ||
16. | Jakubiak Paulina | geografia, nauczyciel bibliotekarz | ||
17. | Janczewska Agnieszka | matematyka | ||
18. | Jopek Barbara | wychowawca świetlicy | ||
19. | Kaczmarczyk Dorota | informatyka | ||
20. | Kałużna Anna | pedagog współorganizujący kształcenie | ||
21. | Kapyś Monika | terapeuta pedagogiczny | ||
22. | Klepacz Agnieszka | plastyka | ||
23. | Kołodziejska Anna | edukacja wczesnoszkolna | ||
24. | Kordos-Grygiel Mirosława | technika | ||
25. | Kotrasińska Kinga | edukacja wczesnoszkolna | ||
26. | Król Małgorzata | wychowanie fizyczne | ||
27. | Kwiatkowska Anna | język angielski | ||
28. | Lanc Maria | matematyka, fizyka | ||
29. | Łazicka Magdalena | język polski | ||
30. | Mielczarz Małgorzata | edukacja wczesnoszkolna | ||
31. | Modzelewska Monika | logopeda | ||
32. | Mural Julia | język polski | ||
33. | Nadaj Monika | wychowawca świetlicy | ||
34. | Nowak Monika Lidia | religia | ||
35. | Nowak-Piłka Izabela | edukacja dla bezpieczeństwa | ||
36. | Odrzywolska Katarzyna | edukacja wczesnoszkolna | ||
37. | Olawa Anna | wychowanie fizyczne | ||
38. | Pacholska Małgorzata | wychowawca świetlicy | ||
39. | Palarczyk-Słomska Agnieszka | chemia | ||
40. | Pinecka Anna | kierownik świetlicy szkolnej | ||
41. | Przestrzelska Ilona | nauczyciel oddziału przedszkolnego | ||
42. | Rogulska Małgorzata | wychowawca świetlicy | ||
43. | Sankowska-Santiago Agata | pedagog współorganizujący kształcenie | ||
44. | Skomska Magda | nauczyciel oddziału przedszkolnego | ||
45. | Skyba Lyubov | muzyka | ||
46. | Szatan Sławomir | wychowanie fizyczne | ||
47. | Sztyler Magdalena | nauczyciel bibliotekarz | ||
48. | Tomaszewska Katarzyna | język polski | ||
49. | Wiertlewska Małgorzata | pedagog szkolny, doradztwo zawodowe | ||
50. | Wizor Konrad | wychowanie fizyczne | ||
51. | Wowk Monika | wicedyrektor | ||
52. | Woźniakowska Małgorzata | język angielski | ||
53. | Zaborowski Arkadiusz | historia, WOS | ||
54. | Zagrabska Krystyna | edukacja wczesnoszkolna | ||
55. | Zawadzka Julitta | chemia | ||
56. | Ziętal Wiesława | przyroda, biologia | ||
57. | Żuk Marta | język angielski |
Edukacja wczesnoszkolna
Nazwisko i imię |
Wychowawstwo |
Przestrzelska Ilona, Anders Ewelina Odrzywolska Katarzyna Kołodziejska Anna Duszyńska Grażyna Mielczarz Małgorzata Kotrasińska Kinga Grochowska Jolanta Andrasik Urszula |
0A 1A 1C 2A 2B 2C 3A 3B |
Nauczanie systemowe
Olawa Anna Lanc Maria Borkowski Krzysztof
Janczewska Agnieszka Wiertlewska Małgorzata Ziętal Wiesława
Jakubiak Paulina Boniowska Karolina
Artecka Teresa Król Małgorzata
Wizor Konrad Wiertlewska Małgorzata Szatan Sławomir Tomaszewska Katarzyna |
4A 4B 4C
5A 5B 5C
6A 6B
7A 7B
8A 8B 8C 8D |