Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

13 stycznia 2019 r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 127 wzięli  udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy w Sztabie w Szkole Podstawowej nr 395 w Warszawie.

W działania włączyli się:
z kl. 5b- Oliwia Bauer, Hanna Bednarek, Gabriela Kryńska, Wiktor Kulma- Leszek, Krzysztof Sośnicki, Remigiusz Szymanowicz, Zuzanna Zawadka, Julia Wasilewska,
z kl. 6c- Ines Damętka, Marcelina Ludwisiak, Anita Purchała, Natalia Urlińska,
z kl. 7c- Gabriela Tesz- Jopek,
z kl. 8b- Zuzanna Jankowska, Michał Jarosz, Martyna Urbanek,
z kl. 8c- Natalia Błażejczyk, Wiktoria Jarzębska, Milena Łobarzewska, Krystian Nowak, Oliwier Siuda, Gabriela Sosnowska, Wiktoria Wysokińska, Maja Zapalska, Szymon Zaremba.
Szczególne podziękowania dla Rodziców wspierających Wolontariuszy oraz p. Karoliny Boniowskiej i p. Małgorzaty Król.
W sztabie zebrano łącznie ponad trzydzieści dziewięć tysięcy.
Gratulacje dla drużyny piłkarskiej w składzie: Paweł Kowalewski, Kuba Kępka, Patryk Pawicki, Wiktor Szreder,która zajęła I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej z okazji Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.