Podsumowanie projektu "Język angielski narzędziem komunikacji i zabawy, a nie tylko przedmiotem szkolnym" w klasach 0-3

Projekt językowy „Języka angielski narzędziem komunikacji i zabawy, a nie tylko przedmiotem szkolnym” uczniowie klas 1-3 i zerówki realizowali od 26 września czyli od Europejskiego Dnia Języków Obcych.

Poznawaliśmy ciekawostki związane z Halloween, Christmas, Valentine’s Day czy Saint Patrick’s Day. Prace językowo-plastyczne służyły do tworzenia tematycznych gazetek.
W styczniu został przeprowadzony konkurs plastyczno-lingwistyczny Papuga dla klas 2-3, który polegał na przetłumaczeniu tekstu z języka angielskiego na język polski oraz wykonaniu pasującej do tekstu ilustracji.
Na finał projektu przypadający 24 marca uczniowie klasy 3b przygotowali przedstawienie w języku angielskim, a klasa 2a i oddział 0 przywitały zgromadzonych gości angielskimi piosenkami.