Wigilia w Zerówce

Jest taki dzień…

21 grudnia sala oddziału przedszkolnego zamieniła się w świąteczną krainę, w której panowała radosna i bardzo ożywiona atmosfera.
Świąteczne dekoracje oraz dzieci w galowych strojach wprowadziły nastrój oczekiwania na wyjątkowe, niecodzienne wydarzenie, jakim jest przedszkolna wigilia. Uroczystość rozpoczęły wspólne życzenia i kolędowanie. Na stole pojawiły się świąteczne przysmaki, a w tle unosił się dźwięk kolęd i pastorałek. Nie zabrakło również długo wyczekiwanego przez dzieci gościa – Świętego Mikołaja, który obdarował je świątecznymi prezentami.

Ten magiczny czas, spędzony w gronie przedszkolnych przyjaciół i najbliższych członków rodziny, upłynął w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. A wszystko to dzięki wsparciu i zaangażowaniu rodziców, którym raz jeszcze dziękujemy za pomoc w przygotowaniu jednego z najpiękniejszych dni w roku.