I miejsce Zerówki w konkursie "Niech każdy się dowie, co wpływa na bezpieczeństwo i zdrowie"

6 lutego w Szkole Podstawowej nr 395 im. Rotmistrza Witolda Pileckiego odbył się I Praski Konkurs Dzielnicowy dla dzieci 6-letnich „Niech każdy się dowie, co wpływa na bezpieczeństwo i zdrowie”, w którym najmłodsi przedstawiciele społeczności szkolnej Adam Gerc, Tymon Pigoń, Julia Sawicka i Ines Zdanowska osiągnęli wspaniały wynik zajmując I miejsce ex aequo z przedstawicielami Szkoły Podstawowej nr 73 im. Króla Stefana Batorego.

Celem konkursu, zorganizowanego przy współudziale Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa – Delegatury Praga Północ, było promowanie i zachęcanie dzieci do zdrowego stylu życia zgodnie z priorytetem MEN.

Raz jeszcze serdecznie gratulujemy naszym zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!