Święto Rodziny w 0b

W czasie Święta Rodziny dzieci z klasy 0b, wspólnie z rodzicami, uczestniczyły w wielu konkurencjach sportowych. Zabawę rozpoczął wspólny taniec "Polka".

Do zabaw należały min.: "Mumia", gdzie dziecko owijało swojego rodzica papierem toaletowym, "Gorące krzesła" - w czasie tej zabawy wygrywała ta para, której na sam koniec zostało krzesło, "Baloniki" - podczas tej konkurencji bawili się sami rodzice, ich zadaniem było przebicie balona przeciwnika, dzieci zaś dzielnie kibicowały. W ostatniej konkurencji przeciwko sobie stanęli rodzice kontra dzieci - łącząc się w pary tworzyli tunel i podawali piłkę. Ostania para, która przeszła w tunelu i podała piłkę wygrała. Tutaj zwycięzcami byli rodzice. Świetną zabawę kończył owocowy poczęstunek i chwila odpoczynku.