Spotkanie z autorami książki "Gorzka czekolada i inne opowiadania o ważnych sprawach"

22 XI 2017 w kinie Atlantic grupa uczniów klas VII wzięła udział  w spotkaniu z autorami książki

"Gorzka czekolada i inne opowiadania o ważnych sprawach".

Są to interesujące opowiadania, które poważnie traktują młodego czytelnika rozmawiając z nim o wartościach. Niejeden nastolatek będzie identyfikował się z bohaterami „Gorzkiej czekolady...” - Kacprem, któremu tak trudno zdobyć się na odwagę, nastoletnią właścicielką wielorasowego psa Kufla, która notorycznie kłamie oraz Jackiem i Marcinem, którzy zupełnie inaczej oceniają, co to szczęście, a co pech.

Pisarze w swoich wystąpieniach zdradzali tajemnicę powstania opowiadań. Przepięknej interpretacji fragmentów książki dokonała Pani Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Interesujące było również spotkanie z Raperem Mikerem, który tworzył „na żywo” krótkie utwory z przypadkowych słów zaproponowanych przez uczestników spotkania.