KONKURS MOJA KOLEKCJA

Zespół Wychowawców Świetlicy CUDAKOWO TEAM

ogłasza konkurs dla klas 1-4

MOJA KOLEKCJA

Dawno temu (dla wielu Rodziców i Nauczycieli prawie wczoraj) hitem zbieractwa były historyjki obrazkowe z gum do żucia Donald, papierki po czekoladkach i puszki po zagranicznych napojach. Wraz z upływem lat uwagę kolekcjonerów przyciągały coraz to inne przedmioty.

Obecnie największą popularnością cieszą się karty piłkarskie i karty Pokemon.

Pokaż nam, co Ty zbierasz!

Jeśli masz bzika na punkcie kolekcjonowania przedmiotów, weź udział w konkursie MOJA KOLEKCJA.

To proste! Zrób zdjęcie swoich zbiorów i napisz nam o swojej kolekcji kilka zdań

Co zbierasz? Jak długo? Ile sztuk ma twój zbiór? Jak to się zaczęło, czyli co lub kto Cię zainspirował do zbierania?

Zdjęcia z opisem należy przysłać do 15 maja na adres mailowy:
Anna.Pinecka@sp127.edu.pl

Wśród uczestników konkursu wytypujemy najciekawsze kolekcje i ich opisy, które zostaną nagrodzone.

Wszystkie kolekcje opublikujemy na stronie Szkoły Podstawowej nr 127 https://sp127.edu.pl/

Zespół Wychowawców Świetlicy CUDAKOWO TEAM