Szczepienia przeciwko COVID-19 dzieci w wieku 12-18 lat materiały informacyjne dla rodziców.

Szanowni Państwo, wkrótce rozpoczyna się nowy rok szkolny.
Zgodnie z zapowiedzią Ministerstwa Edukacji i Nauki od września szczepienia dla dzieci w wieku 12-18 lat będą mogły być zrealizowane na terenie placówek oświatowych.

Prosimy o zapoznanie się z listem Pani Renaty Kaznowskiej, wiceprezydent m.st. Warszawy oraz informacją o webinariach dla rodziców z udziałem lekarza wraz z linkiem do formularza do zadawania pytań.

Do pobrania:
• wzór deklaracji na szczepienie
• wzór kwestionariusza wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID-19

List Ministra Zdrowia oraz  więcej materiałów dotyczących szczepień opracowanych przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji znajdziecie Państwo w zakładce Dla rodziców/Szczepienia.